راهنمای عضویت در بپزیم

با سلام خدمت تمامی مهمانان عزیز وبسایت بپزیم

امیدواریم که تا این لحظه از بازدید خود از سایت آموزش آشپزی نهایت استفاده را برده باشید. وبسایت بپزیم حاوی مطالب مفیدی درمورد طرز تهیه غذا ها ، اخبار دنیای آشپزی و انواع ویدئو های آموزش آشپزی می باشد.بهره مندی از بیشتر امکانات این وبسایت کاملا رایگان است ، اما پیشنهاد ویژه سرآشپز به شما برای بهره مندی از تمامی امکانات سایت ، عضویت است. عضویت در بپزیم تنها چنددقیقه به طول می انجامد.با این حال اگر به راهنمایی بیشتر درمورد نحوه عضویت نیاز دارید ، خواندن راهنمای عضویت به شما توصیه می شود.

جزئیات حساب کاربری

این جزئیات ، اطلاعات اصلی و مهمی است که می بایست برای عضویت در وبسایت تکمیل نمایید.

نام کاربری:

نام کاربری همان شناسه ورود شما به سایت می باشد. هرکاربر در هر وبسایت می بایست دارای یک شناسه باشد. شناسه یا همان نام کاربری میتواند اسم شما باشد، یا ترکیبی مناسب از نام خانوادگی شما به همراه یک عدد، و یا همچنین اسامی مستعاری که به خاطر دارید.همچنین به یاد داشته باشید که از نام کاربری خیلی بلند و یا نام کاربری پیچیده با حروف و ارقام فراوان استفاده نکنید. چرا که در هر بار ورود به سایت می بایست این نام کاربری را استفاده نمایید و به خاطر سپردن یک نام کاربری پیچیده کار آسانی نیست.

چند مثال نسبتا خوب از نام کاربری میتواند این موارد باشد:milad , farnaz95 , alirezafine,مهرادمظاهری,محمدرضا۱۰

دقت داشته باشید که موارد ذکر شده تنها چند مثال بوده و نیازی نیست تا برای عضویت از این نمونه ها استفاده کنید.

آدرس ایمیل:

ایمیل جزء مهم ترین عناصر در فرم ثبت نام می باشد. چرا که به واسطه ایمیل خود می توانید از اطلاعات مفیدی از جمله پاسخهای ما به نظراتتان بهره مند شوید و همچنین در صورت فراموشی رمز عبور خود ، از طریق گزینه فراموشی رمز عبور در هنگام ورود به سایت ، ما رمز شمارا به ایمیلتان ارسال خواهیم کرد.دقت داشته باشید که به منظور ثبت نام می بایست حتما یک ایمیل واقعی که به آن دسترسی دارید را درج نمایید. ممکن است در ادامه ی فرایند ثبت نام لینک تایید عضویت شما به آدرس ایمیلتان ارسال گردد ، به همین منظور توصیه میشود تا آدرس ایمیل خودتان را وارد نمایید.

رمز عبور:

رمز عبور همان رمزی است که در هنگام ورود به سایت به همراه نام کاربری از شما پرسیده می شود. سعی کنید تا رمز عبوری انتخاب نمایید که از نظر امنیت قابل قبول بوده و همچنین بتوانید آن را به خاطر بسپارید. رمز عبور کاملا شخصی بوده و نباید در اختیار دیگر افراد قرار گیرد. همچنین به منظور پرهیز از اشتباه در تایپ و یا نگارش رمز عبور ، در هنگام ثبت نام می بایست رمز عبور انتخابی خود را ۲ بار وارد نمایید.

اطلاعات نمایه:

این قسمت از اطلاعات از نظر اهمیت در درجه پایین تری قرار دارد و تنها شامل نام شما می شود. این نام با نام کاربری شما متفاوت است و ما به شما پیشنهاد میکنیم تا در این قسمت ، نام خود را به زبان فارسی و بدون درج اعداد و یا علائم نشانه گذاری بنویسید.

در ادامه به منظور جلوگیری از ثبت نام روبات های اسپمر یک سوال امنیتی از شما پرسیده شده است که جوابی کاملا ساده مثل حاصل جمع و یا تفاضل ۲ عدد را دارد. پاسخ به این سوال امنیتی نیز برای ادامه ثبت نام بسیار مهم است.

خب ، تمام شد ! حالا شما نیز یکی از اعضای خوب جامعه آشپزی هستید.از شما بابت صرف وقتتان تشکر میکنیم.اگر حالا که این راهنما به اتمام رسیده آماده هستید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

به ما بپیوندید

توجه تون رو جلب کردیم؟ با عضویت در سایت به ما بپیوندید.